Wiek nie ma znaczenia | AreYouFit

Wiek nie ma znaczenia

wiek nie ma znaczenia
Pamiętam jak dziś jak wprowadziłem zajęcia dla osób „starszych” w jednym ze studiów pod Warszawą. Moje pierwsze Klientki to Pani Hania i Basia lat 68 i 70 lat. Moje pierwsze przemyślenia były w stylu: trzeba uważać, non stop pytać, „dmuchać na zimne”. Bardzo dziękuję tym Paniom, że były jednymi z najwspanialszych nauczycieli w mojej karierze trenerskiej. Pokazały mi jak można cieszyć się z ruchu, z jaką pasją podchodzić do sportu, jak szybko można podnosić swój poziom sprawności fizycznej. Pokazały mi bardzo przekonująco, że wiek nie ma znaczenia w treningu!

Okazało się, że Panie wykonywały ten sam wymagający program co młodsi Klienci, przez co oczy otwierały mi się z treningu na trening coraz szerzej ze zdziwienia. To były momenty, które głęboko zapadły mi w pamięć i  jestem za nie wdzięczny.

Dlatego też nieważne w jakim wieku i formie przyjdziesz do mnie drogi Kliencie. Uwzględnię oczywiście Twoje wszelkie stany chorobowe, kostno- mięśniowe, psychiczne, ewentualne zalecenia bądź przeciwwskazania lekarskie tak jak z resztą u każdego z Klientów.

Natomiast przygotuj się na ciężką, satysfakcjonującą pracę nad własnym ciałem i umysłem. Gwarantuję urozmaicony trening, który poprzez szybkie rezultaty usprawni każdą dziedzinę życia, której Jesteś częścią.

Jak napisał Sławomir Mrożek – „ Jutro to dziś, tyle że jutro”, więc zapraszam Ciebie już dziś, bez odwlekania i zbędnego czekania!

"Młodość nie jest etapem życia
lecz stanem ducha"

Liv UlmanByć młodszym w 90 dni - kompleksowy program w którym możesz wziąć udział!!!

Rozpocznij trening już dziś

Imię i nazwisko

Adres email

Plan treningu

Informacje o sobie/cele

copyright © 2013 NL Consulting