O nas / Kadra | AreYouFit

O nas / Kadra

Marcin Godlewski

 

tel. 536 991 563

 

Na swojej drodze trenera i doradcy przez 13 lat pracy (ponad 8 tys. godzin treningów) spotykam Klientów, którzy dają mi inspiracje do ćwiczeń i do rozwoju własnego zarówno w sporcie jak również i na osobistej ścieżce życia. Jestem im za to wdzięczny, że dzięki nim mogę połączyć pracę z przyjemnością oraz rozwojem na wielu poziomach.

Doświadczenie

 

Magister wychowania fizycznego – AWF Warszawa
Trener koszykówki
Instruktor kulturystki i podnoszenie ciężarów
Instruktor pływania i gimnastyki podstawowej
Młodszy ratownik
Drugi stopień płetwonurka KDP/CMAS
Ukończony kurs w Singapurze – Meridian 101 Ambassador Mastery Course
Masaż metodą Dorna: ukończony 1 stopień

Inspiracje

 

„Doświadczenie jest czymś, co dostajesz, kiedy
nie dostajesz tego, czego chcesz”

Powyższe zdanie doskonale określa to dzięki czemu poznaję wspaniałych ludzi w moim życiu. Odwieczne poszukiwanie świętego Gralla czy to w postaci szczęścia, spełnienia, sukcesu, kariery często kończy się zyskaniem „tylko” albo też „aż” doświadczenia, które mnie wzbogaca.Bez tych doświadczeń moje życie byłoby znacznie uboższe.
I pomimo, że nie zawsze życie „ułoży się po mojej myśli” to wiem, że każde jedno zdarzenie ma wpływ na to kim jestem.Akceptacja życia przydaje mi się do pracy trenera, doradcy i motywatora. Dzięki temu mogę zrozumieć potrzeby każdego Klienta i wykorzystać sumę swoich doświadczeń, aby skutecznie pomóc w tym, z czym do mnie przychodzi.
Zapraszam do wspólnego działania!
02_25_2014-55-
Singapore 2014 with Diamond president Avita company – Alvin Young, Motivational speaker, coach.Ruiz familly
„Living the Agreement for Life” with the Don Miguel Ruiz and family at Teotihuacan, Mexico, 22-26 Aug 2013.
Jakub

Jakub Bisiakowski

 

tel. 570 567 093

 

„Wierzę głęboko, że w życiu każdego człowieka największym i najcenniejszym osiągnięciem jest chwila, gdy poświęci się jakiejś sprawie i leży wyczerpany na polu bitwy… zwycięski”

Vince Lombardi

Sukces to talent plus ciężka praca. Jestem zwolennikiem pełnego zaangażowania w pracy nad sobą i dotyczy to zarówno ciała jak
i umysłu. Działam wspólnie z Klientem, aby krok po kroku osiągnąć sukces w dążeniu do własnej świadomości na temat zdrowia. Trening, masaż i detoksykacja organizmu to znakomite narzędzia, aby móc pokazać jak wielkie mamy możliwości i wpływ na własne samopoczucie.

Doświadczenie

 

Trener personalny
Instruktor piłki nożnej – ukończony kurs AWF Warszawa
Ukończony kurs w Warszawie – Meridian 101 Ambassador Mastery Course
Masaż klasyczny I i II stopnia
Biomasaż klasyczny
Praktyk NLP

Inspiracje

 

„Rozwijanie ciała sprawia, że umysł sięga dalej. Siła i pewność siebie , a także satysfakcja płynąca z ciężkiej i wytrwałej pracy pomogą ci stworzyć nowe, lepsze życie.”

Arnold Schwarzenegger

 


Eric Thomas – „Jak bardzo tego chcesz”
krzysztof-aleksandrowicz

Dr n. med. Krzysztof Aleksandrowicz

 

tel. 603 613 144

 

Specjalista fizjoterapii (2010r.), specjalista rehabilitacji ruchowej
I stopnia (2007r.), wykładowca w Katedrze Fizjoterapii Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich
we Wrocławiu.

Doświadczenie

 

Absolwent:- Medycznego Studium Zawodowego nr 1 (kierunek fizjoterapia – technik fizjoterapii),
– Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (kierunek rehabilitacja ruchowa – mgr rehabilitacji ruchowej),
– studiów specjalizacyjnych I stopnia z zakresu rehabilitacji ruchowej (kierownik specjalizacji: mgr Jerzy Knap a następnie Pani dr n. med. Małgorzata Paprocka-Borowicz),
– studiów specjalizacyjnych w dziedzinie: fizjoterapia – studia specjalizacyjne w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu (kierownik specjalizacji: dr hab. Eugeniusz Bolach – prof. nadzwyczajny)
– obrona doktoratu na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Wydział Nauk o Zdrowiu (promotor: dr hab. n. med. Andrzej Pozowski prof. nadzwyczajny)Uczestnik polskich i zagranicznych kursów terapii manualnej (dr n. med. Andrzej Sadowski, Simon Westring, dr Radomir Dvorak, dr Andrzej Rakowski/dr n. med. Janina Słobodzian, prof. dr hab. n. med. Zbigniew Śliwiński, mgr Jerzy Szprynger, mgr Mirosław Kapica, dr Jens – Christian Katzschner) oraz wielu kursów specjalizacyjnych.Pierwszy w Polsce specjalista/nauczyciel terapii metodą Dorna i masażu Breussa (Hildegarda Steinhauser – Lindau).Licencjonowany nauczyciel Systemu Spiralnej Stabilizacji Mięśniowej (dr n. med. Richard Smisek – Praga).

Absolwent Basic Course IPNFA (Martina Schindler)

Absolwent kursów Polarity I, II i III stopnia (3/3) (prowadzonych przez dr Grażynę Walasek zarejestrowaną terapeutkę-praktyka i nauczyciela Amerykańskiego Stowarzyszenia Terapii Polarity (APTA)).

Absolwent kursu terapii czaszkowo – krzyżowej I, II, III, IV, V, VI stopnia (6/6) prowadzonego przez dr Grażynę Walasek

Absolwent kursu Kinesiology taping I stopnia (prowadzonego przez prof. dra hab. n. med. Zbigniewa Śliwińskiego).

Absolwent kursu Kino Mana (Danuta i Jerzy Adamczykowie – zgodnie z programem Aloha International – Lomi Lomi Nui, Huna, Hula, Kahi Loa).

Aktywny członek wielu towarzystw: Polskie Towarzystwo Fizjoterapii (członek Zarządu Oddziału Dolnośląsko – Nadodrzańskiego), Polskie Towarzystwo Rehabilitacji, Polskie Towarzystwo Terapii Manualnej w Modelu Holistycznym, Polskie Towarzystwo Balneologii i Medycyny Fizykalnej, Polskie Towarzystwo Kardiologiczne.

Prywatna praktyka od ponad 20 lat.

adam_1
adam_2

Adam Czuba

 

tel. 608 536 028

 

Nazywam się Adam Czuba i jestem absolwentem AWF Gdańsk.
Od zawsze ciągnęło mnie do sportu. Na początku zaprzedałem duszę sportom ekstremalnym, aby z biegiem lat i doświadczenia poznając kolejne fascynujące formy ruchu zakochać się w sportach wytrzymałościowych. Na przestrzeni dotychczasowych doświadczeń, zgłębiłem też tajniki regeneracji organizmu poprzez takie narzędzia jak fizjoterapia, dietetyka czy odnowa biologiczna. Teraz swoją wiedzą i doświadczeniem wspomagam innych w dążeniu do osiągania celów.

 

Moją specjalnością stał się masaż Lomi Lomi.

 

Z powodzeniem i przyjemnością wykonuję go, aby wspomóc zdrowie moich Klientów.

"Młodość nie jest etapem życia
lecz stanem ducha"

Liv UlmanByć młodszym w 90 dni - kompleksowy program w którym możesz wziąć udział!!!

Rozpocznij trening już dziś

Imię i nazwisko

Adres email

Plan treningu

Informacje o sobie/cele

copyright © 2013 NL Consulting