Nowości

Program „ być młodszym w 90 dni” opiera się na wieloletnim doświadczeniu, licznych konsultacjach z lekarzami, terapeutami i specjalistami z całego świata w zakresie przeciwdziałania starzenia się organizmu.

Program ten zawiera w sobie:

Detoksykację oraz suplementację dotyczącą oczyszczenia organizmu ( prebiotyki), które odkwaszają i odrobaczają organizm, usuwają niekorzystne bakterie Candida, a budują kolonię tych korzystnych ( Bifido). Zawiera również odpowiednie dawkowanie odżywki białkowej, która pomoże zbudować właściwą masę mięśniową ( nie mylić z budowaniem mięśni w kulturystyce, tutaj po prostu włókna mięśniowe gęstnieją i dzięki temu też tłuszcze szybciej się metabolizują i spalają). Program oczyszczający to proces, który ma na celu kolejno pomóc w oczyszczeniu jelita grubego (nowotwór jelita grubego to obecnie nr1 w Polsce), wątroby i nerek – głównych narządów, które pomagają we właściwym filtrowaniu naszego organizmu z toksycznych odpadów.

Część kondycyjno- fizyczną, dotyczącą osobistego programu treningowego, który oparty jest o metody autorskie i wieloletnie doświadczenie (ponad 8 tys. godzin pracy z Klientami).

Masaże diagnostyczne  ( usprawniające pracę narządów wewnętrznych) oraz masaże odblokowujące napięcia mięśniowe ( używane są specjalne do ciała esencjonalne olejki firmy Avita, których na rynku w Polsce jeszcze nie ma).

Dodatkowo program zawiera naturalną suplementację z gatunku terapii komórkowej, która odmładza organizm poprzez skuteczne usprawnianie pracy komórek.

Te 90 dni uświadamia co należy zrobić, aby zachować młodość. Dostaną Państwo pełną wiedzę w odniesieniu do powyższych tematów. Skuteczność tego programu gwarantuje wiedza, użycie produktów tylko naturalnych  i ekologicznych, najwyższych jakości (szwajcarskie gwarancje) oraz oczywiście konsekwencja w dawkowaniu suplementacji, trenowaniu i poddawaniu się zabiegom usprawniającym ciało.

anti anging 1

"Młodość nie jest etapem życia
lecz stanem ducha"

Liv UlmanByć młodszym w 90 dni - kompleksowy program w którym możesz wziąć udział!!!

Rozpocznij trening już dziś

Imię i nazwisko

Adres email

Plan treningu

Informacje o sobie/cele

copyright © 2013 NL Consulting