Konsultacja online

Nasi Trenerzy i Doradcy są do Państwa dyspozycji. Poniżej zamieszczamy możliwości z których można skorzystać. Począwszy od konsultacji telefonicznej a zakończając na kompleksowej obsłudze uwzględniającej zdrowotne potrzeby Klienta i jego edukację w tym zakresie. Wystarczy wysłać do nas maila z numerem telefonu bądź zadzwonić lub opisać swoje problemy ze zdrowiem w mailu.
 

Bezpłatna konsultacja telefoniczna (30 min) lub mailowa
Konsultacja telefoniczna, opracowanie planu detoksykacji organizmu oraz dobór właściwej diety na podstawie wywiadu i wypełnionych ankiet przez Klienta.
Konsultacja telefoniczna, opracowanie planu detoksykacji organizmu oraz dobór właściwej diety na podstawie wywiadu i wypełnionych ankiet przez Klienta. Opracowanie planu treningowego uwzględniając uwarunkowania zdrowotne i potrzeby Klienta.
Konsultacja telefoniczna, opracowanie planu detoksykacji organizmu oraz dobór właściwej diety na podstawie wywiadu i wypełnionych ankiet przez Klienta. Opracowanie planu treningowego i suplementacji uwzględniając uwarunkowania zdrowotne i potrzeby Klienta. Spotkanie osobiste, wykład na temat oczyszczania głównych narządów wewnętrznych oraz pokazowy trening osobisty uwzględniający zaplanowany zestaw ćwiczeń.
Konsultacja telefoniczna, opracowanie planu detoksykacji organizmu oraz dobór właściwej diety i suplementacji na podstawie wywiadu i wypełnionych ankiet przez Klienta. Opracowanie planu treningowego uwzględniając uwarunkowania zdrowotne i potrzeby Klienta. Spotkanie osobiste, wykład na temat oczyszczania głównych narządów wewnętrznych oraz pokazowy trening osobisty uwzględniający zaplanowany zestaw ćwiczeń. Masaż diagnostyczny z analizą. Możliwość wspólnych treningów online z Trenerem. Opieka 24h/ dobę (dostęp telefoniczny i mailowy).

 

Zapraszamy do skorzystania z powyższych propozycji, aby być zdrowszym już dziś !!!

 

mail:marcin@areyoufit.pl

tel. 536 991 563

"Młodość nie jest etapem życia
lecz stanem ducha"

Liv UlmanByć młodszym w 90 dni - kompleksowy program w którym możesz wziąć udział!!!

Rozpocznij trening już dziś

Imię i nazwisko

Adres email

Plan treningu

Informacje o sobie/cele

copyright © 2013 NL Consulting